Teknoloji

The Crew Motorfest Oynanış Fragmanı Harika Görünüyor

Ocak ayındaki duyurusunun ardından Ubisoft, Forward sırasında birinciliği aldı. The Crew Motorfest oynanış fragmanı Yayınlandı. Kapalı beta tarihleri ​​de açıklandı. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Yeni Prince of Persia: The Lost Crown Fragmanları Yayınlandı


The Crew maceramız Motorfest ile devam edecek. Bildiğiniz üzere uzun süredir ikinci oyundan sonra yeni bir The Crew göreceğimiz konuşuluyordu. Beklenen açıklama Ocak ayının sonunda yapıldı.

14 Eylül 2023 The Crew Motorfest, Luna, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmektedir. İkinci oyun için hazırlanan indirilebilir bir içerik olarak doğan oyunda bu kez O’ahu (Hawaii) adasına gideceğiz ve eşi benzeri olmayan bir festival bizi bekliyor olacak.

Bugünkü Ubisoft Forward yayınında karşımıza çıkan oyunlardan biri olan The Crew Motorfest için oynanış fragmanı gösterildi ve 21 – 23 Temmuz 2023 ortalarında kapalı beta duyurusu yapıldı. Katılmak isterseniz beğenmeyi unutmayın. buradan kaydolun.

The Crew Motorfest Oynanış Fragmanı

Oyun fragmanına bakacak olursak farklı yarış türlerinin yanı sıra şehir sokakları, bereketli yağmur ormanları, kumsallar ve hatta volkan yamaçları gibi yarışacağımız yolları gösteriyor. Ne düşündüğünüzü bilmiyoruz ama The Crew Motorfest, ne yazık ki Forza Horizon 5 havasından yoksun değil.

Yakın zamanda ortaya atılan bir tezle ikinci oyundaki araçların oldukça büyük bir kısmının yeni oyuna aktarılabileceği söylendi. Fragmanda bu argümanın dolaylı olarak doğrulandığını görüyoruz. Ayrıca oyuna başladıktan sonra ikinci oyundaki tüm aksesuarları tekrar transfer etmek mümkün olacak.

guzelbahcehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu