Yaşam

Okurları farklı coğrafyalara götüren faydalı bir keşif: Bir Usta Şifacının Kadim Sırları

Buda’nın özel şifacısına kadar uzanan ve varlığını yüzyıllardır kesintisiz sürdüren, ihtiyacı olan herkesin zihinsel, fiziksel, duygusal ve ruhsal açıdan güzel olmasına yardımcı olan kadim sırları aktaran usta şifacılardan biri. Naram’la tanışmak ister misin?

Sadece hastalarının nabzına dokunarak, dertlerini anında anlayan Dr. Naram, doğada bulunan çeşitli bitki ve baharatlardan oluşturduğu reçetelerle hastalarına şifa veriyordu.

Naram’ın ” Derin şifa için 6 anahtar”Dr. Clint G. Rogers’ın, adını verdiği prosedürle doğru teşhis koyabilmesinin ve insanları etkili bir şekilde düzeltebilmesinin ardındaki nedenleri gözlemleyen ve aktaran Dr. Clint G. Rogers’ın yolculuğu, hepimize faydalı olabilecek dersler içeriyor.

Seyahat…

“Yolculuk beni Hollywood, California’daki Lowes Luxury Hotel’den İtalya’nın en nezih pizza restoranına, New York City’de İkiz Kulelerin çöktüğü sıfır noktasından Mumbai banliyölerine, temiz ve temiz bir yerde yaptığım araştırmalardan aldı. Finlandiya’daki düzenli Joensuu Üniversitesi’nden Himalayaların ücra dağlarına kadar. “Son on yılda Dr. Naram ve ben 21 ülkede 100’den fazla şehri gezdik.”

Sayfa: 328

Sırları keşfetmek için yolculuk

Buddha’nın özel doktoruyla başlayan ve Himalayalara kadar uzanan kadim şifa zincirinin sırlarını keşfetmek için ABD’den bir üniversite araştırmacısına katılın.

Binlerce yıldır Himalayalarda büyük şifacılar; Fiziksel rahatsızlıkların, fizyolojik hastalıkların ve zihinsel sorunların tedavisinde kullanılan bu güçlü şifa bilimini incelediler.

gerçek bir hayat hikayesi

Doğal şifa formüllerinin en etkilileri eski belgelerde kayıtlıdır. Şimdi, bu çığır açan, gerçek hayattan meselde, Efsanevi Usta Şifacı Dr. Naram, yazarın tanıklığında çeşitli şifa sırlarını açığa çıkarıyor. Bu kitapta keşfedeceğiniz sırlar hayatınızı tamamen değiştirecek.

Kitap sayfası için link:

[email protected]

bahsili-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu